آخرین اخبار : 

گروه چارتار

wpid-2.jpg

گروه چارتار

گروه چارتار یکی از موفق‌ترین گروه‌های موسیقی کشور در سال گذشته بود. پس از انتشار آلبومش در بهمن ماه سال ۹۲ دور کنسرت‌هایش را آغاز کرد. از شیراز و اهواز و لاهیجان گرفته تا کردستان و انزلی. آلبوم «باران تویی» هم جزو محبوب‌ترین آلبوم‌ها در فضای مجازی معرفی شد و علاوه بر فروش بالای آن، دانلودهای بالای ترانه‌هایی همچون «آشوبم»، «باران تویی» و «هندسه» که پیش از این هم در فضای مجازی منتشر شده بودند موفقیت پیش از پیش این گروه را نشان می‌دادند.

آرش فتحی آهنگساز، احسان حائری ترانه‌سرا، آیین احمدی‌فر تنظیم‌کننده و آرمان گرشاسبی به عنوان خواننده چهار رکن اصلی این گروه معرفی شدند.

 سبک آنان تلفقی است. به این معنا که موسیقی الکترونیک را با آواز ایرانی ترکیب کرده‌اند و واکنش‌ها به این نوآوری نشان می‌دهد که موفق هم بوده‌اند.

کلمات و اشعارشان استوار بر ادبیات فارسی است. و جالب اینجاست که استفاده از جملات و فعل‌هایی صحیح و ادبی همچون «از آسمانم ماتم ببارد / هراس بی‌توماندنم ادامه دارد»، تلفظ صحیح کلمات و عدم استفاده از فعل‌های محاوره، نه تنها مخاطبان را از این ادبیات و طرز بیان پس نزد بلکه در کنسرت‌هایشان هم ادبیات سختشان مانع از همراهی مخاطبان با خواننده نشد.

ویدیوهای مرتبط :

چارتار

گروه چارتار

آشوبم آرامشم تویی

باران تویی

اهنگ باران تویی

کنسرت چارتار

آلبوم جدید چارتار

چارتار باران تویی

آهنگ جدید چارتار